EdukacjaLifestylePolecanePorady

Weselna atrakcje

1.Bisnis-Photo-Booth-dengan-Keuntungan-yang-Membuat-Tersenyum1-750x465W dzisiejszych czasach organizacja wesela przypomina nieco przygotowywanie planu pod wysokobudżetowy film romantyczny. Piękne sale, duże orkiestry, wykwintne jedzenie, animatorzy i masa atrakcji dla przybyłych gości. Jednak czy to nie Para Młoda powinna być największą atrakcją tego przyjęcia? Jak więc znaleźć złoty środek i zapewnić gościom dobrą zabawę, nie gubiąc w tym wszystkim istoty tego przyjęcia?

Wydatki na ślub i wesele

Zorganizowanie idealnego ślubu i wesele pochłania ogromne, zwykle pięciocyfrowe kwoty pieniędzy. Średnio za ten wyjątkowy wieczór należy zapłacić około 40 tysięcy złotych, jednak są i takie przyjęcia, których budżet sięga nawet powyżej 60 tysięcy. Co raz częściej jednak Młodzi decydują się na zwykłe przyjęcie dla najbliższych, rezygnując tym samym z klasycznych, wystawnych imprez weselnych. Na największe koszta weselne składają się przede wszystkim: wynajem sali, stroje, jedzenie, alkohol, orkiestra oraz fotograf i kamerzysta. Ponadto organizacja wesela to także bezdenna skarbonka na czas. Aby wszystko dopiąć na ostatni guzik często poświęcają nawet rok.

Atrakcje na weselnym przyjęciu

W dzisiejszych czasach wesele to już nie tylko dobra zabawa przy akompaniamencie znanej i lubianej muzyki. Coraz częściej pary decydują się na zaserwowanie swoim gościom dodatkowych atrakcji. Finezyjnie podana dziczyzna, animatorzy dla dzieci, open bary z profesjonalnymi barmanami i pokazami barmańskimi, czekoladowe fontanny, pokazy przygotowywania sushi i wiele, wiele innych. Często także w rog sali weselnej pojawia się fotobudka (np. fotobudka Kraków http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka), która dostarcza gościom wiele rozrywek, a także stanowi wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Co zrobić, aby nie wydać kosmicznych pieniędzy i sprawić, aby goście dobrze się bawili i wspominali ten wieczór? Zorganizowanie dodatkowej atrakcji to świetny pomysł, jednak dobrze jest postawić na jedną konkretną. Wtedy na pewno zostanie ona zapamiętana i nie zginie pośród innych dodatkowych rozrywek. A i zawartość portfela nie zostanie bardzo uszczuplona. Najlepiej znacie swoją rodzinę i przyjaciół, więc wybierzcie taką, która ucieszy jak największe grono. Pamiętajcie także o tym, że nigdy nie zadowolicie wszystkich i że w istocie to jest Wasz dzień.

Dodaj komentarz