Upewnij się, że Twoje wiadomości nie trafią do rąk osób trzecich. Wybierz bezpieczny komunikator

Każdy pragnie czuć się bezpiecznie, również w przestrzeni wirtualnej. Złośliwe oprogramowanie jest łatwo dostępne i stwarza realne zagrożenie. Dlatego coraz więcej osób szuka alternatywnych i godnych zaufania komunikatorów, które czuwają nad bezpieczeństwem naszych konwersacji.

Nie pozwól, aby Twoje wiadomości trafiły w niepowołane ręce. Chroń swoją prywatność z bezpiecznym komunikatorem

Wśród aplikacji, które służą do komunikowania się w sieci, można znaleźć wiele narzędzi, które proponują różny stopień zabezpieczeń. Niestety, najczęściej atakowane są te, które cieszą się największą popularnością. Co więcej, czasami bywa, że autorzy aplikacji sami udostępniają nasze dane. Sprzedają je z dużym zyskiem, ponieważ obecnie dane użytkowników oraz informacje o nich stanowią „nową walutę”.

Korzystanie z wielu aplikacji wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Pozwolenie to umożliwia pełne wykorzystanie programów oraz usług. Zdarza się jednak tak, że zawartość smartfonów może dostać się w niepowołane ręce. Przestępcy czyhają na naszą tożsamość, dostęp do kont bankowych oraz innych aplikacji. Przejmują kontrolę nad urządzeniem, bez problemu mogą uzyskać wgląd w prywatne wiadomości, poufne zapiski, a także monitorować naszą lokalizację oraz nagrywać połączenia.

Czy bezpieczny komunikator może uchronić naszą prywatność przed działaniami złośliwego oprogramowania?

Kiedy podejmiemy decyzję o zmianie komunikatora, warto wybrać najlepszą opcję dostępną na rynku. Często deklaracje autorów o bezpieczeństwie aplikacji są jedynie pustymi słowami – chwytem marketingowym. Dlatego najlepiej sprawdzić opinie o danym komunikatorze. Sprawdzić, czy został poddany tekstom przez specjalistów zajmujących się cyberbezpieczeństwem.

Polska aplikacja UseCrypt Messenger to skuteczne narzędzie służące do komunikowania się w sieci. Wysoki stopień bezpieczeństwa komunikatora został potwierdzony przez globalnych profesjonalistów, którzy walczą z przestępczością w internecie. Dlaczego jest tak bezpieczny? To zasługa wielu zaimplementowanych zabezpieczeń. Po uruchomieniu aplikacji, ta sprawdza, czy na urządzeniu znajduje się złośliwe oprogramowanie. Jeśli tak, uniemożliwia wysyłanie wiadomości oraz wykonywanie połączeń. Komunikator blokuje możliwość monitorowania lokalizacji naszego telefonu oraz naszych rozmówców. Oznacza to, że nie da się stwierdzić, z kim, kiedy i gdzie rozmawialiśmy. Co więcej, serwery aplikacji nie przechowują danych użytkowników, dlatego nikt poza osobami uczestniczącymi w konwersacji nie może jej ujrzeć ani przechwycić. Poza tym komunikator jest zabezpieczony nawet w chwili kradzieży. Wszelkie dane można usunąć zdalnie, wraz z kluczem szyfrującym, który jest potrzebny do przeczytania wiadomości.

UseCrypt Messenger to nowoczesna aplikacja, która została stworzona w trosce o bezpieczeństwo i prywatność użytkowników sieci. Dzięki niej można prowadzić konwersacje oraz przesyłać poufne pliki bez obaw, że mogą trafić do osób trzecich.


#UseCrypt #UseCryptMessenger #UseCryptOpinie