LifestylePolecanePorady

Top 5 męskich uczesań na ślub

Ślub to wyjątkowy dzień nie tylko dla panny młodej, ale i pana młodego. Czasy, że mężczyzna odstawał prezencją od damy swojego serca już dawno minęły. Współcześni panowie również w tym dniu chcą prezentować się świetnie, choć blask i blichtr lepiej niech zostawią przyszłej żonie. Jednak ich wygląd w tym dniu jest również ważny. Zatem jeżeli już niedługo Twój wyjątkowy dzień, to postanowiliśmy ci pomóc i przygotowaliśmy top 5 najmodniejszych uczesań na ślub. Już na samym początku zdradzimy ci, że absolutnym must have będą tutaj kosmetyki POMP & CO.

Top 1: dystyngowanie i z klasą

Nasz pierwsza propozycja przywodzi na myśl uczesania retro, a jednocześnie jest to obecnie jedno z najmodniejszych uczesań męskich. Mowa tutaj o uniesionej grzywce oraz mocnym, bocznym przedziałku. Wykonanie takiej fryzury wcale nie jest trudne, jednak wymaga odpowiednich kosmetyków, gdyż tutaj najważniejsze jest utrwalenie. Polecamy wam tutaj producenta kosmetyków męskich POMP & CO, który w swojej ofercie ma niezawodny krem do włosów, który poradzi sobie nawet z nieposłusznymi kosmykami, które są nader trudne w stylizacji. Aby wykonać tę fryzurę należy oczywiście najpierw umyć włosy, a następnie nałożyć nawilżającą odżywkę. Podczas suszenie koniecznie trzeba grzebieniem odznaczyć przedziałek. Teraz możemy już przejść do stylizacji grzywki. Warto ją delikatnie wyprostować prostownicą, a następnie nałożyć oczywiście na suche włosy kremu POMP & CO i palcami unieść grzywkę, a w dalszej kolejności przerzucić ją na jeden bok. Jeżeli zależy wam na efekcie fali to wcześniej delikatnie zakręćcie grzywkę na lokówce, a następnie postępujcie zgodnie z wyżej przedstawioną instrukcją.

Top 2: ponadczasowy pompadour

Nazwa pompadour pochodzi o francuskiej kochanki króla Francji, która nosiła ekstrawaganckie uczesania. Dalej wam to nic nie mówi? Wystarczy zatem powiedzieć, że to kultowa fryzura, którą nosił Elvis Presley i już wszystko jasne. Jest ona niesłychanie modna, a jednocześnie ma w sobie nutę nonszalancji, buntu, ale i stylu. Ta fryzura wymaga nie mycia włosów przynajmniej przez jeden dzień, następnie należy podzielić je na na delikatne pasma, zostawiając jedno największe z przodu. Pozostałe unosimy do góry i tapirujemy, a następnie łączymy ze sobą. Na samym końcu pozostawiane pasmo zawijamy lekko na palcu, tak by prezentowało się niesfornie i dołączamy do ułożonego już pompadour i gotowe. Oczywiście zamiast używania „tony” lakieru, zdecydowanie lepiej postawić na pastę do włosów POMP & CO. Aby nadać fryzurze połysk, koniecznie użyjcie pomady.

Top 3: nonszalancki jeżyk

Nasza kolejna propozycja to nonszalancki jeżyk. Tak naprawdę ta fryzura nie wymaga zachodu i jest banalnie prosta w utrzymaniu. Zasada jest jednak taka, aby góra była nieco dłuższa od boków. Zatem dłuższe włosy powinny mieś około 4 – 5 mm, a włosy po bokach 2 mm. Jak przygotować tę fryzurę? Otóż umyjcie włosy, na następnie nałóżcie odżywkę, pozostaje już je spłukać i wysuszyć. A na samym końcu nałożyć odrobinę pomady dla lepszego efektu, najlepiej od producenta kosmetyków męskich POMP & CO i gotowe.

Top 4: gdy masz dłuższe włosy…

Panowie lubujący się w długich włosach, ale swoich, nie partnerki, nie powinni absolutnie ich ścinać. Wszak długie męskie włosy są również szalenie modne. Na ślub warto postawić na fryzurę elegancką, zatem najlepiej je upiąć. Otóż warto zdecydować się na koczek. Aby go wykonać standardowo należy umyć włosy, ale nie suszyć ich suszarką, lecz czekać aż samodzielnie wyschną. Teraz warto je delikatnie wyprostować i spiąć w koczek. Tutaj kluczowe znaczenie ma fakt, aby świetnie przylegały u nasady. Zatem polecamy wam użyć pomady, która doda blasku i połysku, a jednocześnie wygładzi włosy.

Top 5: gdy masz zakola…

Jeżeli masz zakola to absolutnie nie tapiruj włosów, próbując je zakryć, gdyż efekt może być odwrotny. Postaw wtedy na wycieniowane boki, a włosy z przodu delikatnie unieś do góry. W ten sposób odwrócisz uwagę od zakoli, a jednocześnie będziesz prezentował się obłędnie. Na samym końcu utrwal włosy lakierem i gotowe.

Nasze top 5 to najmodniejsze fryzury w tym sezonie. Wśród naszych propozycji każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie, niezależnie od długości włosów jaką posiada. Pamiętajcie, żeby używać dobrej jakości kosmetyków do stylizacji, bo dobry kosmetyk to połowa sukcesu, dlatego rekomendujemy wam produkty POMP & CO.