EdukacjaLifestylePolecanePorady

Sprzęt dla freelancera

pexels-photo-56759Często podróżujesz i podczas tych podróży zdarza Ci się pracować? Potrzebujesz sprawdzonego sprzętu, odpornego na transport i ewentualne turbulencje? Po co masz inwestować ogromne pieniądze w nowe urządzenia, skoro te używane bywają równie dobre?

Warto odwiedzić profesjonalny salon sprzedaży laptopów outlet http://www.servecom.pl/laptopy, by opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i w zamian dostać dokładnie to, czego się potrzebuje. Osoby zajmujące się serwisem i sprzedażą sprzętu komputerowego, często znają się o wiele lepiej od sprzedawców w dużych marketach RTV i AGD. To bardzo istotne, z kim przyjdzie Ci się spotkać w momencie wyboru komputera. Zwłaszcza, gdy sam nie masz o tym zielonego pojęcia.

Komputery używane są zazwyczaj pozyskiwane z firm, które albo zmieniły sprzęt albo przeprowadziły likwidację działu. Nieużywane komputery po prostu nie powinny stać bez użytku. Skoro można czerpać zyski z ich sprzedaży, nie ma sensu ich przetrzymywać. Taka jest filozofia firm, które są w stanie sprzedać nawet roczne lub kilkumiesięczne modele komputerów. To oznacza, że Ty jako potencjalny nabywca takiego sprzętu, możesz za połowę ceny kupić niemal nieużywany komputer, w idealnym stanie.

Komputery, które trafiają do outletów zazwyczaj w ciągu swojej użyteczności stały na jednym biurku. Z tego względu, nie były narażane na jakiekolwiek zniszczenie. Skoro często jeździsz po świecie i z tego względu żal Ci wydawać pieniądze na nowy sprzęt, a jednak szukasz czegoś dobrej jakości, koniecznie zajrzyj do outletu. Komputery poleasingowe, czy komputery, które doświadczyły małej usterki, przez którą ich posiadacz postanowił się ich pozbyć, mogą służyć jeszcze przez długie lata. Dodatkowo serwisanci z outletu dają własną gwarancję podczas sprzedaży.

To oznacza, że możesz w każdej chwili oddać zakupiony sprzęt do naprawy, którą prawdopodobnie zajmie się ktoś, z kim miałeś bezpośredni kontakt. Brak pośredników, jacy są obecni w dużych korporacjach, oznacza większą szansę na naprawę w krótkim terminie. Ty, jako aktywny freelancer, z pewnością docenisz tego typu udogodnienia.

Dodaj komentarz