EdukacjaPolecane

Hirudoterapia na jesienną chandrę

pexels-photo-320010

Złota jesień już za nami. Teraz nadchodzi czas pluchy i szarugi. Taka aura już dała Ci popalić? Odczuwasz zmęczenie, źle sypiasz, nie masz apetytu i motywacji do pracy? Spokojnie – nie jesteś sam ze swoim problemem. Jednak zamiast czekać na powrót słońca, lepiej zabrać się za zwalczanie negatywnych objawów depresji sezonowej.

Oczywiście zacznijmy od diety. Masz problemy z trawieniem? A może czujesz częste nudności? Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele tego typu problemów zaczyna się… w Twojej głowie! Obniżony nastrój może być także powodem dużej zawartości toksyn w organizmie. Oczyść się i przywitaj jesień z uśmiechem na twarzy.

Pijawki medyczne, przykładane do ciała, działają pozytywnie na wiele funkcji organizmu. Powodują poprawę krążenia, oczyszczają z toksyn, a sam zabieg jest zwyczajnie relaksacyjny. Dzięki sesji z pijawkami dostarczysz sobie wewnętrznego spokoju i nawet się nie obejrzysz, jak Twój organizm nabierze lekkości.

Poza hirudoterapią, warto zadbać o zdrową dietę. Odrzuć wszelkie ulepszacze, staraj się ograniczać przetworzone produkty spożywcze. Gotuj samodzielnie, wdychaj zapachy z kuchni i miej wpływ na to, co znajdzie się w Twoim żołądku.

Leczenie pijawkami http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami należy do dziedziny medycyny niekonwencjonalnej. Ta z kolei jest całą filozofią życia. Niekonwencjonalnie oznacza dzisiaj naturalnie, ponieważ dla większości z nas sztucznie znaczy konwencjonalnie. Poza leczeniem pijawkami, medycyna naturalna kładzie nacisk na wszelkie inne aktywności życiowe. Wspomniana wcześniej dieta, a także higiena psychiczna.

Uwolnij się od toksyn, od codziennego zgiełku i chaosu, który powoduje, że czujesz zmęczenie – zwłaszcza jesienią. Poczytaj, dowiedz się więcej na temat tej filozofii http://pijawki.abros.pl/. Wycisz swój organizm i odrzuć sztuczne konserwanty, podtrzymujące Twój organizm w pozornym zdrowiu. Zadbaj o siebie, pokochaj swoje ciało i przestań o wszystko się martwić. Zrelaksuj się i wysyłaj w świat pozytywną energię, której tak bardzo potrzebujemy w tym szalonym świecie.

Jeden komentarz do “Hirudoterapia na jesienną chandrę

Dodaj komentarz