GadżetyPolecanePorady

Rebounder trenażer treningowy

Kiedy myślimy o zabawce ogrodowej dla dziecka, przed oczami staje nam basen lub trampolina. Nic dziwnego – to bardzo popularne ogrodowe gadżety, które mają wielu wiernych fanów. Jednak jeśli bardziej zgłębimy się w ofertę sklepów okaże się, że jest jeszcze jedna zabawka, na punkcie której oszalały dzieciaki. Dokładnie chodzi o te maluchy, których największą pasją jest piłka nożna.

Każdy rodzic chce wspierać zainteresowania swojego dziecka. Jednak nie zawsze dorośli mają czas, aby pół dnia kopać z maluchem piłkę w ogrodzie lub na podwórku. Dlatego właśnie powstał rebounder trenażer treningowy. Jak wygląda ta zabawka? Na pierwszy rzut oka przypomina ona małą bramkę do piłki nożnej, jednak bez wgłębienia. Skąd ten dziwny kształt? Naprężona siatka ma za zadanie nie łapać piłkę i zatrzymywać ja w środku jak zwykła bramka, lecz „odkopywać” do ćwiczącego strzały. Oczywiście nie służy ona tylko do kopania piłki. Można z nią ćwiczyć rzucanie i łapanie piłki, lub strzały głową.

Dlaczego stała się takim hitem? Dzieci mogą wreszcie grać w gałę dowolną ilość czasu bez potrzeby angażowania rodziców. Rebounder jest świetnym trenerem. Dla tych dzieciaków, które poważnie myślą o swojej karierze piłkarskiej jest idealnym narzędziem do ćwiczenia celności i refleksu. Najwięksi zapaleńcy mogą trenować nawet wtedy, gdy najbliższy kolega wyjedzie na dłuższe wakacje.

Trenażer treningowy Kickback Rebounder można kupić w kilku rozmiarach. Na rynku dostępne są nawet małe wersje, które z powodzeniem można postawić w chłopięcym pokoju. Możemy kupić też wersję XL, mierzącą ponad 160cm! Wybierając model dla siebie warto sprawdzić, czy zabawka ma funkcję nachylenia siatki pod różnymi kątami. Dzięki niej możliwości ćwiczeń są w zasadzie nieograniczone. Warto również wybrać produkt dobrej firmy. Najlepszymi opiniami cieszą się reboundery firmy Exit. Użytkownicy chwalą je za wysoką jakość wykonania i wytrzymałość. Służą one dzieciom przez lata, siatka nie zrywa się, a zabawka stabilnie znosi wszystkie trafione gole. Nowość od Exit – rebounderOmni – posiada wręcz dwie siatki, z których każda odbija piłkę w inny sposób. Jedna z nich robi to standardowo. Gracz spodziewa się, w którą stronę odbije się piłka. Druga natomiast odbija piłkę na różne, dowolne strony. Jest idealna do ćwiczenia refleksu! Więcej informacji na https://www.sportking.pl/sprzet-sportowy/rebounder-trenazer-treningowy/.

Rebounder daje dzieciom (i nastolatkom!) wiele możliwości zabawy. Może na nim ćwiczyć jedna osoba, ale równie dobrze sprawdza się przy grze grupowej. Wiele młodych fanów futbolu na rebounderze przeprowadza różnego rodzaju rywalizacje. Urządzenie postawione w pobliżu zwykłej bramki daje nieskończone możliwości ćwiczenia trików. Ta prosta konstrukcja zajmuje maluchy na długie godziny, dając im wielką frajdę z zabawy, a jednocześnie ćwicząc ich umiejętności na boisku. To zabawka, którą pokocha każdy fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz