Podróże

Oryginalne pamiątki z pielgrzymowania

virgin-588722_640

Na zakończenie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, warto wrócić do domu z pamiątką, która będzie nam stale przypominała o tym wyjątkowym wydarzeniu. Szeroki wybór dewocjonaliów na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto chciałby przywieźć coś oryginalnego, pełnego wiary i to prosto z Częstochowy!

Nieopodal Jasnej Góry znajdują się sklepiki, w których prowadzona jest sprzedaż dewocjonaliów. Piękne i emanujące blaskiem wiary przeróżne obrazki srebrne, to idealna pamiątka, którą będziemy mogli udekorować naszą ścianę, na przykład nad stołem, przy którym spożywamy rodzinne obiady. Srebrna Ikona Matki Boskiej Częstochowskiej, to obrazek, który każdy wierzący pielgrzymujący powinien posiadać w swoim domu. Spokój i harmonię w naszym domu na pewno wprowadzi srebrny obrazek z Jezusem, który zaakcentuje nasze przekonania. Bardzo starannie wykonane i połyskujące srebrem obrazki Ostatniej Wieczerzy, nadadzą podniosłości przy codziennej modlitwie. Idealnym pomysłem na upamiętnienie ważnych wydarzeń w naszym życiu jest także srebrna, grawerowana plakietka ze specjalnym przesłaniem. Możemy ją podarować komuś, kto jest dla nas szczególnie ważny, co da mu siłę na dalsze życie.

Niezwykle efektowne drobiazgi, które nadadzą blasku i umocnią wiarę, to medaliki srebrne. Urzekają swym oryginalnym wyglądem, są starannie wykonane i na pewno spodobają się tym, którzy cenią sobie estetykę oraz dbałość o szczegóły. Są bardzo ekspresyjne i niebanalnie wykonane, więc będą stanowiły idealną pamiątkę upamiętniającą naszą pielgrzymkę do Częstochowy. Możemy go także podarować komuś, kto jest dla nas szczególnie ważny, by umocnić jego wiarę.

Dewocjonalia warte uwagi, to także różańce, krzyże, figurki religijne oraz modlitewniki. To także doskonała okazja na zakup pięknie oprawionego Pisma Świętego, także w wersji dla najmłodszych. Zostały one opracowane z myślą o maluchach. Przystępna forma i barwne ilustracje z pewnością zachęcą do lektury nasze dzieci.


Dodaj komentarz