PolecaneZdrowie

Jakie powinno być idealne obuwie dla dziecka?

Dziecięce stopy cały czas się rozwijają, rosną i kształtują. Z tego powodu bardzo ważne jest, by obuwie, które kupujemy swoim pociechom było odpowiednie. Jakie powinny być idealne buty dla maluchów?

Dzieci bardzo szybko rosną i trudno jest kupić jedną parę butów, którą będą nosiły co najmniej przez dwa sezony. Dlatego żeby pieniądze, które wydajemy na obuwie dla dziecka były dobrze zainwestowane, warto wybierać je z głową i patrzeć na różne istotne elementy, już na poziomie dokonywania wyboru. Co brać pod uwagę? Gdzie kupić takie buty i co zrobić ze starymi?

Kupujemy buty dla malucha

Stopa musi oddychać, a wkładka w bucie nie powinna sprawiać, że podbicie może się zniekształcić. Już podczas oglądania obuwia sprawdzajmy dokładnie materiał, z jakiego wykonany jest jego środek oraz podeszwa. Dobrze, by była antypoślizgowa oraz, by kostka dziecka w takim buciku została stabilna, nie podatna na skręcenie, czy zwichnięcie.

Małe bąble nie zawsze potrafią wiązać buciki, więc wybór takich, które są zapinane na rzepy to najlepszy pomysł. Do tego, zwracajmy też uwagę na cenę. Nie zawsze idzie ona w parze z jakością i nie ma najmniejszego sensu wydawać na obuwie fortuny, skoro za kilka miesięcy może ono już być za małe, a stopki malucha będą się w nim pocić i nieodpowiednio układać.

Gdzie znaleźć idealne buty dla swojego dziecka?

Pewnie nie raz zadajesz sobie to pytanie. W każdym sklepie, promocje i reklamy przesłodkich butów dla maluchów kuszą. Wszystkie są śliczne, zdawałoby się, że po prostu idealne na małe stopy Twojego dziecka – jak ulał. Jednak kiedy przychodzi, co do czego, to okazuje się, że dziecku w nich niewygodnie albo, że bucik bardzo go obciera i uwiera.

Specjalnie dla Ciebie znaleźliśmy miejsce, w którym możesz obejrzeć ideale obuwie dla dzieci https://moleo.pl/pol_m_MODA-I-URODA_ODZIEZ-I-OBUWIE_OBUWIE_OBUWIE-DZIECIECE-204.html i kupić je w naprawdę atrakcyjnej cenie. Poza tym, buty z Moleo są tak skonstruowane, by maluch czuł się w nim komfortowo i przede wszystkim pewnie. A co wtedy, gdy bąbel już wyrośnie z obuwia?

Zawsze możemy takie buty wyprać i sprzedać na aukcji w internecie albo oddać komuś bliskiemu. Możliwości jest wiele. Ważne, by nie zajmowały one cennego miejsca w domu i żeby choć trochę przyczyniły się do podreperowania budżetu na kolejną parę bucików dla dziecka.

Dodaj komentarz