Edukacja

Modne kalosze na jesień 2017

Jesienny klimat, aura i temperatura za oknem sprzyja noszeniu modnych kaloszy. Są na czasie, charakteryzują się wygodą i przede wszystkim nadają się na deszczową pogodę, pluchę i ziąb.

Kalosze najczęściej kupuje się dzieciom, by bawiąc się w kałuży nie przemoczyły nóg i nie załapały przeziębienia. Jednak my kobiety, również możemy pozwolić sobie na noszenie tego typu obuwia. Nie dość, że jest bardzo modne i odpowiednio dobrane pasuje nawet do pracy, to jeszcze jest dużo tańsze niż klasyczne kozaki, czy botki. Dzisiaj poznamy modele tego typu obuwia, bez których nie możesz się obyć w nadchodzącym sezonie.

Kalosze zamiast botków i kozaków

Noszenie kozaków i botków podczas deszczu, może być szczególnie uciążliwe, bo szybko przemakają i się niszczą po wpływem wilgoci. A takie kalosze? Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub nawet wrzucić do pralki i już wyglądają jak nowe. Noszą je nawet znane gwiazdy, więc tymbardziej powinnaś się do nich przekonać. Teraz pokażmy Ci, jaki typ gumiaków będzie pasował do pacy, a jaki na co dzień. Dzięki temu będziesz wiedziała, jaki typ kaloszy sobie kupić, by bez skrępowania je nosić.

Eleganckie kalosze na jesień 2017 – do pracy i na formalne wyjścia

Czarne kalosze, które sięgają pod kolano lub nawet do kostki są niezwykle urocze i kobiece. Możemy również wybrać inny, jesienny kolor, na przykład bordowy, granatowy albo nawet kanarkowy, by pięknie wyeksponowały nogę i podkreśliły cały outfit. Do tego możemy sięgnąć po obuwie z wzorami, więc każda Pani znajdzie kalosze idealne dla siebie i dopasowane do swojego stylu, gustu i charakteru. Pasują do pracy, na uczelnię czy jesienny spacer. Często w deszczowy dzień są tez wybierane na randkę w nieformalnym miejscu.

Kalosze dla szalonych i pełnych optymizmu – na codziennie wyjścia

Jeżeli jesteś urodzoną optymistką i dla Ciebie szklanka jest zawsze do połowy pełna to kolorowe kalosze, pełne wzorków z kwiatów, ptaków lub jesiennych liści to strzał w  dziesiątkę. Dzięki nim nie tylko wyrazisz swój radosny charakter, ale i również pokolorujesz szare i bure ulice miasta. Zarażaj optymizmem i noś kalosze damskie https://moleo.pl/pol_m_MODA-I-URODA_ODZIEZ-I-OBUWIE_OBUWIE_OBUWIE-DAMSKIE-203.html w energetycznych, rzucających się w oczy barwach! Noś się wygodnie tej jesieni.

Dodaj komentarz