LifestylePorady

Skórzana galanteria, to najlepszy pomysł na męski prezent

Robienie prezentów najtrudniej przychodzi nam w przypadku, gdy obdarowywana jest osoba najbliższa. Wydaje nam się, że albo ma wszystko, albo sama wie najlepiej co by jej się przydało, a niekoniecznie chcemy pytać, by nie zepsuć niespodzianki.

Sprawę utrudnia dodatkowo płeć, ponieważ utarło się, że trudniej prezent zrobić mężczyźnie. Jeśli nie chcemy bądź nie powinniśmy kupować alkoholu pojawia się pytanie – jaki prezent dla mężczyzny?

Ofiarowanie elementów ubioru lub dodatków, takich jak spinki do mankietów, poszetki czy krawaty są często mile widziane, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie określić gust i wzory, w jakich takie rzeczy kupować – o ile możemy mniej więcej znać obecną garderobę brata czy ojca, o tyle nie mamy możliwości stwierdzić, czy dany prezent będzie pasował do posiadanego garnituru czy koszul.

W takim wypadku bardzo bezpiecznym, a jednocześnie eleganckim wyjściem staje się galanteria skórzana. Czarny lub brązowy pasek z nienachalną i spokojną sprzączką będzie stanowił doskonały dodatek do praktycznie każdego koloru spodni i koszuli, tu nie ma możliwości popełnienia błędu. Znając obdarowywaną osobę mamy możliwość ocenienia jej wymiarów na oko, a to już pozwoli wybrać długość paska, która oczywiście dostosuje się do noszącego przy pomocy odpowiedniej dziurki.

Pozostając w gałęzi galanterii, innym bardzo dobrym pomysłem na prezent jest portfel. Oczywiście każdy z nas jakiś portfel ma, ale właśnie określenie „jakiś” pozwala sprezentować coś lepszego, bardziej eleganckiego. Portfel męski skórzany Puccini pozwoli pomieścić wszystkie posiadane dokumenty, karty płatnicze czy zdjęcia bliskich, a do tego wykonany jest z wytrzymałej skóry i nie niszczy się podczas codziennego użytkowania. Tu również mamy do wyboru między innymi uniwersalne kolory: czerń i brązowy, dzięki czemu prezent powinien pasować do teczki, nesesera, torby czy noszenia w kieszeni spodni lub garnituru. Tu, podobnie jak w przypadku paska, ciężko popełnić faux pas lub źle dobrać prezent do obdarowywanego. Koniecznie sprawdź ofertę portfeli skórzanych Puccini na stronie https://sklep.puccini.pl/galanteria-skorzana/portfele-meskie-skorzane

Dodaj komentarz