EdukacjaPorady

Powiększanie ust

5829c2221d5dd

Powiększanie ust kojarzyło się do tej pory ze sztucznymi gwiazdami Hollywood, jednak od pewnego czasu coś się zaczyna zmieniać. Coraz częściej poddajemy się metodzie powiększania ust, jednak zależy nam głównie na naturalnym wyglądzie ust, nie zaś na efekcie ust Pameli Andersson.

Teraz pokrótce opiszę najpopularniejszą obecnie metodę, którą jest powiększanie ust za pomocą żelu z kwasem hialuronowym. Wspomniany zabieg polega na wypełnieniu ust żelem z kwasem hialuronowym, który wygładza usta i zapewnia im prawidłowe nawilżenie. Pacjentki najchętniej decydują się na poprawienie konturu ust, zwiększenie objętości dolnej lub górnej wargi, lub też decydują się na podniesienie kącików ust, gdyż opadające powodują, że mamy „smutny” wyraz twarzy. Najprościej mówiąc pacjentki najczęściej poprawiają delikatne mankamenty, dzięki czemu mogą zrezygnować z używania na co dzień choćby konturówki do ust. Zabieg nie dotyczy konkretnej grupy wiekowej. Jest przeznaczony dla każdego, kto takiego zabiegu potrzebuje. Jednak jeśli chodzi o młodych pacjentów, bez względu na płeć, najczęściej chodzi o poprawę zbyt mało wykształconej dolnej lub górnej warg. Wiele kobiet decyduje się również na powiększenie ust z powodu panującej obecnie mody na pełniejsze usta. Na zabieg przeprowadzony w późniejszym wieku decydują się głównie osoby, których usta pod wpływem starzenia się tracą kontury, bądź też, u których czerwień wargowa ulega odwodnieniu.

Jeżeli chodzi o sam zabieg, jakim jest powiększanie ust, wygląda on następująco. Znieczulamy usta za pomocą kremu znieczulającego lub przez znieczulenie dentystyczne (przewodowe) około czterdziestu minut przed przeprowadzeniem zabiegu. Żel z kwasem hialuronowym wstrzykiwany zostaje przez lekarza przy użyciu strzykawki jednorazowej wyposażonej w bardzo cienką igiełkę. Można skorygować podczas takiego zabiegu całą okolice ust, czyli wypełnić także drobne zmarszczki pojawiające się wokół ust, można wymodelować kontur ust oraz zwiększyć objętość wargo czerwonej. Po każdorazowym wstrzyknięciu preparatu miejsce to jest masowane, co sprawia, że preparat równomiernie rozkłada się na całej powierzchni ust. Po zakończeniu zabiegu często stosuje się preparat zawierający witaminę K, który znacznie ogranicza powstawanie drobnych siniaków. Żel w ustach wiąże wodę, dzięki czeku usta stają się pełniejsze. Taki efekt najczęściej utrzymuje się przez kilka miesięcy, najczęściej od sześciu do dziewięciu.

Bezdyskusyjną zaletą zabiegu, jakim jest powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego jest fakt, iż nawet, kiedy preparat się wchłonie, usta zachowają trwałe nawodnienie, poprawi się napięcie i elastyczność skóry. Takie właściwości właśnie ma kwas hialuronowy, tak często dodawany do kremów przeciwzmarszczkowych. Tak więc powiększanie ust za jego pomocą nie tylko na kilka miesięcy doda objętości waszym ustom, ale także na stałe zapewni im doskonałe nawilżenie i wygładzenie. Jeśli jeszcze się wahacie, zapraszamy na stronę internetową naszej kliniki – http://jadoreinstytut.com/ i zapoznanie się dokładnie z tą metodą powiększania ust.

Dodaj komentarz