Dom

Pierwsze promocje od Black Red White w tym roku!

Black Red White rozpoczyna nowy rok specjalną promocją dla swoich klientów. Do 18 stycznia w salonach stacjonarnych i sklepie internetowym www.brw.com.pl klienci mogą skorzystać z 10% rabatu na szeroką ofertę mebli i dodatków do całego mieszkania. Dodatkowym udogodnieniem w zakupach jest możliwość rozłożenia płatności na 20 rat 0%.

Szukasz sposobu na urządzenie swojego nowego mieszkania, a może pragniesz jedynie odświeżyć wygląd domowych wnętrz? Dzięki nowej promocji Black Red White z łatwością zrealizujesz swój plan.

Teraz na zakupie wybranych mebli pokojowych i kuchennych można zaoszczędzić 10%. Promocją objęte są komody, szafy, łóżka, stoły, wygodne sofy i narożniki oraz wiele innych mebli, dzięki którym w pełni można umeblować każde wnętrze.

Z 10% zniżki skorzystać mogą również osoby planujące urządzenie kuchni. Teraz w niższych cenach dostępne są zarówno kuchnie na wymiar Senso Kitchens, kuchnie modułowe Family Linie, jak i praktyczne zestawy mebli kuchennych Junona Line. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Aby nadać wnętrzu wyjątkowy charakter wystarczy dopełnić aranżację dodatkami, które teraz można kupić 10% taniej. Lampy, dywany, poduszki, narzuty i inne dekoracje sprawią, że wnętrze stanie się przytulne i zyska unikalny charakter. Warto również zadbać o praktyczne akcesoria do kuchni, jadalni i garderoby, takie jak zastawa stołowa, sztućce, wieszaki czy pudła do przechowywania.

Dodatkowo osoby, które do 18 stycznia zdecydują się na zakupy w salonach Black Red White, będą mogły rozłożyć płatność na korzystne raty 0% – bez pierwszej wpłaty, bez oprocentowania i bez prowizji.

Więcej szczegółów na temat aktualnej promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach Black Red White.

Dodaj komentarz