EdukacjaGadżetyLifestylePolecane

Personalizowane etui na telefon

okladka-etui-na-telefon-fantastic-caseZauważyliście, że ostatnio zapanowała moda na personalizację wszystkiego. Jak koszulki – to z własnymi napisami. Jak kubeczki – to najlepiej z naszym zdjęciem. Nawet już banki oferują personalizowane karty kredytowe z własnym zdjęciem czy grafiką. Nic dziwnego, że moda ta obejmuje już także rynek gadżetów do telefonów. Dlaczego personalizowane etui to dobry pomysł?

Wyraź siebie!

Personalizowane etui to świetny pomysł, jeśli pragniemy poprzez nasze etui wyrażać siebie, swoją osobowość i zainteresowania. Niezależnie od tego, czy chcemy, by na etui znalazł się motyw związany z naszymi zainteresowaniami czy może jedno ze zdjęć z ostatnich wakacji, możemy wybrać grafikę, która w pełni nas usatysfakcjonuje. Nie ulega wątpliwości, że internet jest pełen pomysłów, a wiele firm produkujących pokrowce dysponuje szeroką gamą wzorów i grafik, które mogą znaleźć się na naszym etui. Jednak czasami są takie fotografie, do których mamy pewien sentyment. Takie zdjęcia być może kojarzą się z najlepszymi wakacjami w górach, a może po prostu znajduje się na nich ktoś, kto jest bliski naszemu sercu. Na szczęście dzięki opcji personalizacji, na naszym etui może znaleźć się jakiekolwiek zdjęcie.

Bądź oryginalny!

Etui z własnym nadrukiem ma jeszcze jedną zaletę. Dzięki niemu nigdy nie będziemy tacy jak inni. Zapewne nieraz okazało się, że nasze etui wcale nie jest takie wyjątkowe, jak nam się wydawało. Chcieliśmy mieć piękną grafikę, a później okazało się, że ma ją jeszcze kilka naszych znajomych. Tak dzieje się np. z ostatnio bardzo popularnymi motywami boho. Próbujesz kupić sobie oryginalne etui, stwierdzasz, że łapacz snów idealnie pasuje do Twojej osobowości i Twojego stylu, a później okazuje się, że koleżanka ma identyczny pokrowiec. I nie dlatego, że ma taki styl, ale po prostu jej się podobał. Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest zaprojektowanie własnego nadruku na telefon. Może to być oczywiście zdjęcie naszego autorstwa albo fotografia bliskiej nam osoby. Ale przy odrobinie talentu możemy również zaprojektować jakąś ładną grafikę. Wówczas mamy pewność, że nikt inny nie będzie miał takiego samego pokrowca.

Pomysłowa niespodzianka

Personalizowane etui to świetny pomysł, jeśli szukamy prezentu na urodziny dla przyjaciółki czy siostry. Zanim jednak wybierzemy odpowiednie zdjęcie, będziemy musieli dowiedzieć się, jaki model telefonu posiada. No i co najważniejsze, powinniśmy znać jej zainteresowania i pasje. Interesuje się fotografią? W takim razie ucieszy się z etui z nadrukiem starego Zenitha czy Polaroida. A może ponad wszystko kocha swojego pieska? Niech i on pojawi się na etui. Obdarowana osoba na pewno się ucieszy!

Kilka kroków do własnego etui

Stworzenie etui z własnym zdjęciem to naprawdę nic trudnego. Wystarczy wejść na stronę https://www.etuo.pl/etui-z-nadrukiem i po prostu zacząć tworzyć. W specjalnym panelu do projektowania etui możemy dodać własną grafikę lub zdjęcie, a także tekst. Dodatkowo istnieje opcja ustawienia przezroczystości, wyskalowania obrazu oraz zmiany koloru tła. Za etui silikonowe lub gumowe zapłacimy zwykle ok. 40 zł, natomiast etui książkowe będzie nas kosztować ok. 50 zł.

Dodaj komentarz