EdukacjaPorady

Oczaruj blaskiem na weselu

prom-queen-487053_960_720Wesele lada moment, a ty wciąż nie wiesz, co założyć? Jak wybrać idealną kreację, by czuć się atrakcyjnie, a jednocześnie nie przyćmić panny młodej? Co będzie królować w tym sezonie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w naszym artykule.

Praktyczna i wyjątkowa

Wybierając kreację, nie podążajmy ślepo za modą. Powinna być ona dopasowana do naszego typu urody, stylu oraz figury. Tylko odpowiedni fason sukienki na wesele uwydatni kobiece atuty, a ukryje to, co niekoniecznie nam się w nas podoba. Uwzględnijmy też panujące zwyczaje – sukienka nie powinna być zbyt krótka, czy odsłaniać zbyt wiele ciała oraz nie może być za bardzo krzykliwa. Skromna elegancja jest kluczem na idealną stylizację. Jeśli chodzi o kolory to w tym sezonie królować będzie fiolet oraz lila. Triumfy święcić będą też wyraziste barwy – od żółtego, przez pomarańczowy, a na kobalcie kończąc. Starajmy się natomiast unikać bieli – ta barwa zarezerwowana jest dla panny młodej. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czarną kreację, obowiązkowo dobierzmy do niej kolorowe dodatki. Wybierając idealną sukienkę, pamiętajmy aby czuć się w niej naprawdę dobrze i komfortowo. Musimy przecież wytrzymać w niej do białego rana.

Zadbaj o odpowiednią bieliznę

Wymarzona kreacja kupiona. Przychodzimy do domu, przymierzamy i… nagle okazuje się, że nie lśnimy tak, jakbyśmy tego chciały. Dlaczego? Bo spod sukienki przebija… linia bielizny! Na wystąpienie w takiej formie nie możemy sobie pozwolić. Problem zniknie – jak za sprawą czarodziejskiej różdżki – jeśli dobierzemy odpowiednią bieliznę. Biustonosze bezszwowe i majtki bezszwowe zostały stworzone do zadań specjalnych! W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli – nie są zszywane z kilku kawałków materiału, dzięki czemu pod cienkim ubraniem są zupełnie niewidoczne. Idealnie gładkie miseczki od biustonosza nie odznaczają się pod ubraniem. Lekka i miękka wyściółka zapewnia z kolei optymalne podtrzymanie piersi i doskonały wygląd. Za tego rodzaju bielizną przemawia również fakt, że jest niezwykle wygodna – nic nas nie drapie, nie gryzie, nie uwiera.

Dodaj komentarz