EdukacjaPolecanePoradyZdrowie

Kuracja dla matki i córki

pexels-photo-669007Jesteś matką dorosłej już córki i masz z nią świetny kontakt? Myślisz o rzeczach, które tworzą między Wami barierę i pragniesz nadrabiać to budowaniem więzi na różnych podłożach? Wspólna dieta, wypad do spa, czy kuracja z dziedziny medycyny naturalnej mogą Was połączyć!

Wspólna pasja – przez zdrowie do piękna

Nie jesteście fanami tony makijażu na twarzy, a zamiast chipsów, wybieracie sałatkę z kaszy jaglanej? Jesteście entuzjastkami dbania o to, co wewnątrz i na zewnątrz? Z pewnością słyszałyście o medycynie naturalnej oraz należącej do tej kategorii hirudoterapii. Leczenie pijawkami to świetny sposób na poprawę ukrwienia i kondycji skóry. Jeśli u Ciebie widać już żylaki, a na ciele Twojej córki pojawiają się pajączki, prawdopodobnie macie te same tendencje do problemów z krążeniem. Wykorzystajcie wspólną pasję i zadbajcie o zdrowie oraz wygląd.

Sposób na zatrzymanie czasu

Byłoby świetnie gdyby Twoja córka podpatrzyła, jak dbasz o piękny wygląd. Dzięki temu, w naturalny sposób odziedziczy zainteresowanie tematem zdrowia i świetnej kondycji. Z pewnością, gdy córka zacznie zbliżać się do magicznej 30-ki, zacznie dostrzegać pierwsze oznaki starzenia. Pięknie wyglądająca i dobrze funkcjonująca matka będzie dla niej wsparciem, ale i wzorem do naśladowania. Jeśli już jako młoda osoba, Twoja córka będzie się interesować kwestią „zatrzymania czasu”, bardzo możliwe, że w Twoim wieku będzie wyglądać równie dobrze, a może nawet lepiej niż Ty.

Bo dieta to styl życia

Słyszałaś o dietach cud, przez które kobiety traciły zdrowie i kondycję? Jesteś przeciwniczką takich zachowań? Świetnie! Jedna chociaż dbasz o dostarczenie organizmowi niezbędnych mikroelementów, może się zdarzyć, że napotkasz na problemy związane z obciążeniem genetycznym. Problemy z krążeniem mogą wystąpić nawet u szczupłych osób, dbających o zdrowe odżywianie. Z tego powodu warto zainteresować się tematem hirudoterapii. Jeśli odpowiednio wcześnie przekonasz do niej swoją córkę, pomożesz jej uniknąć problemów, przez które sama musiałaś przechodzić.

Dodaj komentarz