Polecane

Kriolipoliza – zamrażanie tkanki tłuszczowej

c2ce7d1535bd87fc70e1f250794eac0eafed7d84Kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym, który polega na pozbyciu się niechcianego tłuszczu oraz cellulitu. Zabieg ten polega na wprowadzeniu zimna, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej. Niska temperatura powoduje rozpad komórek tłuszczowych.

Po zabiegu lipidy z komórek tłuszczowych są usuwane poprzez układ limfatyczny. Zabieg ten jest bardzo skuteczny. Jeden zabieg potrafi zredukować tkankę tłuszczową nawet o 20-30 procent. Pierwsze rezultaty są już widoczne po 3-4 dniach. Końcowy efekt jest widoczny po około 30 dniach, po tym jak ułoży się skóra. Czas trwania takiego zabiegu wynosi około 45-60 minut. Podczas zabiegu przystawia się specjalną głowicę do miejsca z którego chcemy pozbyć się nadmiernego tłuszczu, która dodatkowo emituje lecznicze światło LED na naszą skórę.

Zabieg kriolipolizy jest bezbolesny, aczkolwiek podczas zabiegu można odczuwać pewien dyskomfort spowodowany niską temperaturą oraz zasysaniem skóry do głowicy chłodzącej. W niektórych przypadkach możliwe jest wystąpienie zdrętwienie lub osłabienie czucia, które może utrzymywać się przez kilka godzin po zabiegu. U niektórych pacjentów mogą wystąpić również małe siniaki i zaczerwienienia na skórze. Bardzo rzadko na skórze po takim zabiegu może pojawić się krwiak. Nie należy się tym jednak martwić, ponieważ zniknie on sam w ciągu kilku dni. Po takim zabiegu, pacjent może wrócić do swoich codziennych czynności, bez uczucia żadnego dyskomfortu. Zabieg ten jest polecany szczególnie dla osób, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej z małych partii ciała. Nie jest to zabieg przeznaczony dla osób z otyłością. Nie zdziała on nie wiadomo jak wielkich cudów.

Inne przeciwwskazania do zabiegu to oczywiście ciąża, karmienie piersią, problemy z ciśnieniem lub wątrobą, cukrzyca, choroba Raynauda, krioglobulinemia czy hipoproteinemia. Zabieg kriolipolizy w Krakowie oferuje salon kosmetyczny J’adore instytut. Salon ten zapewnia profesjonalną, wykwalifikowaną obsługę, a także nowoczesny sprzęt do przeprowadzania takiego zabiegu – sprawdź sam na stronie http://jadoreinstytut.com/kriolipoliza/

Dodaj komentarz