EdukacjaGadżetyLifestylePolecanePorady

Jakie aplikacje warto mieć w telefonie?

pexels-photo-359757Smartfony mają na celu ułatwić nam życie na każdej płaszczyźnie i zastąpić komputer. Dzisiaj zdradzimy Ci, co warto na nich zainstalować, by spełniały te funkcje jeszcze efektywniej.

Nie wyobrażamy sobie naszego telefonu bez aplikacji Facebook, Messenger, Instagram czy E-mail. Dzięki tym programom możemy z dowolnego miejsca na ziemi być w kontakcie ze znajomymi czy rodziną. Jednak często szukamy innych, pomocnych aplikacji, które ułatwią nam kontakt, pozwolą obrabiać zdjęcia czy pisać teksty na strony – bez ruszania się z miękkiej kanapy. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci listę przydatnych programów, które naprawdę warto pobrać na swój telefon. Zaczynamy!

Obróbka zdjęć i tworzenie filmów

Piękne zdjęcia z wakacji, dużo kadrów z wycieczki, ale coś poszło nie tak i niektóre elementy są niewyostrzone? Z pomocą przyjdzie Ci kilka naprawdę świetnych aplikacji.

  • Snapseed

Pozwala wyretuszować drobne niedoskonałości – na przykład znamiona, papierki w trawie czy nawet napisy. Daje wiele możliwości wyostrzenia, punktowego rozjaśniania i nasycania.

  • NoCrop

Instagram ogranicza rozmiar zdjęć, ale dzięki tej aplikacji możesz wrzucić je w pełnej rozdzielczości.

  • VivaVideo

Dzięki niemu dodasz do swojego filmu muzykę, filtry, napisy oraz naklejki. Możesz również przyciąć video lub przyśpieszyć. Poza tym, program ten pozwala również skleić kilka kadrów jednocześnie i stworzyć z nich 1 film.

Praca i narzędzia biurowe

  • Lista zadań

Pomaga odhaczać wykonane czynności i przypomina o kolejnych.

  • Konwerter

Pomoże Ci przewalutować i obliczać różne parametry. Ma o wiele więcej funkcji niż zwykły, systemowy kalkulator.

  • PixaBay

Potrzebujesz zdjęć do projektu, by go wzbogacić? Dzięki PixaBay pobierzesz darmowe zdjęcia, które pozwolą Ci dodawać piękne fotografie bez łamania praw autorskich i odpowiedzialności prawnej. Nic, tylko korzystać.

Gadżety do telefonu

Teraz pora na odpowiednie gadżety dla Twojego telefonu. Przyda Ci się bank energii, dzięki któremu naładujesz go wszędzie i nie będziesz musiał szukać wolnego gniazdka. Na pewno nie możesz również zrezygnować z ochronnego case’a, dzięki któremu Twój smartfon zawsze będzie bezpieczny. Sprawdź świetne etui iphone 10. W tym sklepie znajdziesz również wiele innych przydatnych akcesoriów do swojego telefonu. Jest w czym wybierać!

Dodaj komentarz