Porady

Jak zagospodarować wolny czas jesienią?

jesienJesienią, gdy pogoda już nie dopisuje, często pojawia się pytanie – jak spędzić swój wolny czas? Jeżeli nie chcesz jednak siedzieć przez cały czas w domu i zależy ci na tym, aby wyjść poza cztery ściany, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które natychmiast poprawią ci humor i samopoczucie!

 

  1. Wyjazd w góry – najlepszy sposób na podładowanie wewnętrznych akumulatorów

Wystarczy tylko wolny weekend, aby spędzić przyjemnie czas jesienią. Jeżeli nie wiesz, gdzie ma wieść twój weekendowy wyjazd, wybierz góry – to kierunek, który sprawdza się zawsze, niezależnie od tego, czy pojawił się już śnieg, czy pogoda nadal jest słoneczna i ciepła. Zakopane, Kościelisko, Białka Tatrzańska, Ustroń i Wisła, Szklarska Poręba czy Karpacz to tylko kilka pomysłów na spędzenie przyjemnego czasu. Możesz przemierzać szlaki, szusować na nartach, jeździć na rowerze, poznawać lokalne tradycje i kulinaria lub możesz wybrać dla siebie hotel Spa, w którym możesz podreperować swój stan zdrowia.

  1. Teatr Komedia – recepta na jesienną depresję

Jeżeli nie masz czasu na weekendowe wyjazdy, nie musisz rezygnować z dobrej rozrywki – wybiera Teatr Komedia, który jako jeden z niewielu teatrów w Warszawie nigdy cię nie zawiedzie, jeżeli lubisz komedie. Teatr Komedia posiada repertuar wypełniony najlepszymi sztukami komediowymi, w których biorą udział popularni aktorzy, dlatego wizyta w tej instytucji kultury może być także niecodzienną szansą na to, aby zobaczyć ich na żywo. Aktualny repertuar tego teatru w Warszawie można znaleźć już teraz on-line.

  1. Świąteczny shopping – zakupy na poprawę humoru

Nie tylko u kobiet, ale również u mężczyzn robienie zakupów to sposób na poprawę humoru. Jeżeli nie masz jeszcze zakupionych prezentów świątecznych, to najwyższy czas, aby wybrać się na zakupy w bożonarodzeniowej atmosferze panującej obecnie w centrach handlowych. A gdy nie przepadasz za gwarem, możesz również wykonać zakupy przez internet, a paczki zostaną dostarczone wprost po twoje drzwi. Zakupy możesz zrobić nawet teraz!

Dodaj komentarz