PolecanePorady

Zabawa i nauka

boys-286245_960_720Miła, zabawna i efektywna nauka ?! Teraz to możliwe. Z myślą o dzieciach oraz o rodzicach, którzy chcą, by ich dzieci wykorzystały swój potencjał i nie miały kłopotów z nauką została stworzona specjalna platforma edukacyjna https://www.squla.pl/ przeznaczona dla uczniów od przedszkola aż do ukończenia szóstej klasy szkoły podstawowej. Od tej pory nauka stanie się czystą przyjemnością, a dzieci same będą dopytywały się, czy mogą znowu się pouczyć. Ze strony tej można korzystać na laptopie, komputerze, tablecie oraz smartfonie, dzięki czemu będzie stały do niej dostęp. Nauka w formie zabawy jest jedną z najlepszych metod nauczania, a dzieci, które z niej korzystają osiągają znacznie lepsze rezultaty w szkole.

Wszystkie przedmioty w tym język angielski oraz język niemiecki zgodne z wytycznymi MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) umieszczone są na jednej stronie, nie ma więc potrzeby logowanie się do kilku aplikacji co może przysporzyć nieraz problemu z uwagi na to, że trzeba pamiętać do nich loginy i hasła. Dodatkowo korzystając ze squla.p mamy pewność, że dziecko uczy się rzeczy zgodnych z programem nauczania, zatem zdobytą wiedzę wykorzysta w szkole co pozytywnie wpłynie na jego stopnie, a dobre stopnie to lepsza pewność siebie i brak strachu przed zajęciami. Istnieje również możliwość powtórzenia sobie materiału z poprzednich lat, a dla dzieci które szybko przyswajają wiedzę mogą skorzystać z dodatkowych materiałów przeznaczonych także dla klas wyższych.

Platforma została stworzona przez specjalistów w swoich dziedzinach przy współpracy z nauczycielami z konkretnych przedmiotów. Strony są przejrzyste, zrobione tak by dziecko nie miału problemu z jej obsługą. Ciekawa zadania w formie gier i quizów przyciągną uwagę młodego użytkownika, a do tego interesujące filmy edukacyjne na długą zapadną w pamięci dziecka. Aby dodatkowo zachęcić dziecko zastosowano system, w którym po prawidłowo zrobionym zadaniu otrzymuje monety, które następnie wymienia na nagrody. Działa to bardzo mobilizująco na dziecko, bo przecież one uwielbiają być nagradzane. Został również stworzony system wymiany informacji pomiędzy użytkownikami, dzięki istnieje możliwość komunikowania się z innymi oraz wymieniany z nimi cennymi wiadomościami zdobytymi podczas nauki na squla.pl. Strona jest stale aktualizowana oraz dodawane są do niej nowe równie ciekawe zadania.

Rodzic ma pełen dostęp do tego co aktualnie przerabia dziecka. Otrzymuje cotygodniowe raporty związane z postępami w nauce oraz z podkreśleniem tego co najbardziej sprawia mu kłopot. Dzięki temu można w porę wyłapać zaległości i je uzupełnić, aby dziecko nie miało kłopotów na dalszym etapie nauczania. Dostęp do portalu rodzic ma całą dobę przez siedem dni w tygodniu, zatem na bieżąco może śledzić przebieg nauki dziecka. Warto skorzystać z takiego portalu edukacyjnego jakim jest właśnie squla.pl, który pomoże dziecko w szkole i uczyni ją przyjemną, a co za tym idzie pobudzi dziecko do dalszego zdobywania wiedzy. Aby zapoznać się z możliwościami tej strony oraz jakie korzyści niesie zostało opracowane demo.

Dodaj komentarz