EdukacjaLifestylePorady

Walentynki – lista polecanych prezentów dla mężczyzny

candles-2000135_640Wymyślenie prezentu dla mężczyzny jest zawsze nie lada wyzwaniem – panowie gustują raczej w podarkach praktycznych, a wśród tych niełatwo znaleźć coś naprawdę wyjątkowego, czego obdarowany nie mógłby ot tak kupić sobie sam. Znasz to? Jednak możliwe jest pozytywne zaskoczenie swojego mężczyzny prezentem na Walentynki.

Cała sztuka polega na tym, aby pokazać, że wybór jest starannie przemyślany, dobrany do tego, co naprawdę go interesuje i włożyliśmy w przygotowania dużo serca. W czasach, kiedy można mieć wszystko, trendem stało się, że osoby, których zarobki są całkiem wysokie, nie ograniczają się w wydawaniu pieniędzy, a nawet biorą pożyczki internetowe na ten cel! Przedstawiamy kilka inspiracji, wśród których każda dziewczyna i kobieta znajdzie coś dla siebie – bez względu na staż związku i zasoby finansowe.

Prezent DIY na Walentynki

DIY czyli „do it yourself”, a więc rzeczy własnoręcznie wykonane to kopalnia inspiracji i sposób na zaskoczenie ukochanego bez nadszarpnięcia portfela. Tutaj bowiem liczy się włożony wysiłek i intencje. Może to być po prostu starannie przygotowany wieczór we dwoje – kolacja przy świecach w domowym zaciszu, potem wspólna kąpiel, itp. Zadbaj o romantyczną atmosferę i detale.

Masz jakiś talent czy zdolności? Wykorzystaj je i zrób spersonalizowany prezent. Może uszyjesz niepowtarzalne etui do ulubionego laptopa czy aparatu, a może będzie to dedykowany drugiej połówce utwór własnego autorstwa? Pomyśl, w czym jesteś najlepsza i wykorzystaj to!

Prezenty na Walentynki dla gadżeciarzy

Każdy mężczyzna ma w sobie coś z małego chłopca – lubi zabawki i wciągającą rozrywkę. Jeżeli Twój wybranek jest fanem nowinek technologicznych, pole wyboru masz ogromne – od akcesoriów do samochodu, przez gadżety takie jak zegarki smart watch, akcesoria dla sportowców i biegaczy, po rzeczy zupełnie zbędne, ale urocze – na przykład figurki, lampy, sprzęt na biurko, kubki termiczne czy duże zestawy klocków LEGO dla wielbicieli komiksów, serii filmowych czy animowanych. Planując zakup upominku odpowiednio wcześnie, możesz liczyć na znalezienie korzystnej promocji w sieci. A warto to zrobić, bo gadżety, zwłaszcza te z limitowanych serii tematycznych (np. związane z grami czy filmami) często sięgają niebagatelnych cen.

Najlepszy prezent dla mężczyzny na Walentynki – przeżycia

Prezenty-przeżycia to świetny pomysł na to, jak zadowolić tych, którzy, wydawałoby się, że niczego materialnego nie potrzebują. To także znakomity sposób na zrealizowanie czyjegoś marzenia i pokazanie, że słucha się uważnie, co druga połówka do nas mówi.

W tej kategorii znaleźć można zarówno opcje niemal bez wydatków, jak i wymagające planowania oraz odkładania funduszy. Przy okazji może to być też sposób na zbliżenie się jeszcze bardziej lub podsycenie nieco już wygasłej namiętności, spędzając czas razem inaczej niż na co dzień.

Jeśli oboje jesteście fanami takich rozrywek, możesz urządzić nietypowy survival w ruinach czy bunkrze. Możesz też zaplanować dla swojego mężczyzny wycieczkę, prowadzącą śladami ulubionego filmu, pisarza, artysty, jakiegoś okresu historii, którym się interesuje – jeżeli macie szczęście mieszkać w tym samym mieście, gdzie można taki szlak odkryć, to jest to opcja praktycznie bezkosztowa. Świetnym pomysłem będzie również wspólna wycieczka do miejsca, które obydwoje zawsze chcieliście odwiedzić – możesz zaplanować ją na inny czas, a w Walentynki wręczyć bilety lub samodzielnie wykonany voucher.

Gdy Twój ukochany uwielbia ekstremalne doznania, możesz pokusić się o wykupienie skoku ze spadochronem, lekcji, bądź od razu całego kursu nurkowania, windsurfingu, lotu szybowcem albo czasu na profesjonalnym torze wyścigowym.

Ile pieniędzy wydać na prezent?

Jeżeli zdecydowałaś się na drobiazg, który Twoim zdaniem jest wystarczający (w końcu, najlepiej znasz swojego mężczyznę), zarezerwuj w swoim budżecie kwotę o kilkadziesiąt złotych większą. Może się okazać że kupowanie czegoś na ostatnią chwilę lub ze specjalnym opakowaniem nieco podniesie koszty.

Jeżeli chciałabyś sprawić swojemu mężczyźnie wyjątkowy i jednocześnie drogi prezent, ale nie zaplanowałaś go wcześniej i nie masz akurat pod ręką potrzebnej kwoty, możesz sprawdzić, jakie warunki dają pożyczki internetowe. Kiedy nie masz oszczędności, ale zarabiasz regularnie pensję, to spłacenie w terminie nie będzie się wiązać z dodatkowymi obciążeniami. A wtedy on nie będzie miał żadnych wyrzutów sumienia, że wykosztowałaś się na to, by sprawić mu tę ogromną przyjemność.

Cokolwiek wybierzesz, Walentynki są tylko raz w roku. A Twój partner, skoro sama go wybrałaś, z pewnością zasługuje na najlepsze.

Dodaj komentarz