PolecanePorady

Szkolenia pracowników firmy budowlanej

e1602cd66e1b7ff78f43957535eadf3407e96d03Nasza firma w ramach prowadzonej działalności gospodarczej oferuje szeroko rozumiane usługi budowlane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dużych i małych podmiotów gospodarczych.

Posiadamy kilkanaście oddziałów w całej Polsce. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość usług, tak aby spełnić ich oczekiwania. W tym celu, do prac budowlanych wykorzystujemy wyłącznie nowe materiały budowlane najwyższej klasy, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz używamy naszego najnowocześniejszego sprzętu budowlanego. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że same materiały i sprzęt nie wystarczą, ponieważ jakość naszych usług zależy w dużej mierze od naszych pracowników. Wiemy, że swoje obowiązki pracownicze wykonują z dużym zaangażowaniem, ponieważ dla wielu z nich budownictwo i architektura są pasją i sztuką. Zatrudniony jest u nas między innymi niejeden pomysłowy architekt, doskonały operator maszyn budowlanych, operator dźwigu czy koparki.

W trosce o naszych pracowników, a tym samym o jakość naszych usług, dążymy do utrzymania zgranego zespołu profesjonalistów i staramy się, aby nasi pracownicy chętnie dla nas pracowali i nie szukali zatrudnienia w konkurencyjnych firmach. Dbamy o kwalifikacje naszych pracowników, dlatego nieustannie finansujemy dla nich różnego rodzaju kursy i szkolenia. W ubiegłym miesiącu nasi pracownicy przeszli kurs suwnice nie są dla nich już żadną tajemnicą. Tematem szkolenia była obsługa i modernizacja suwnic. W szkoleniu tym uczestniczyła grupa dwunastu pracowników z całej Polski. Na koniec kursu został przeprowadzony egzamin ze zdobytych umiejętności, który nasi pracownicy zdali celująco o otrzymali stosowne certyfikaty, które następnie zostały włożone do ich akt osobowych.

Wszelkie kursy i szkolenia organizowane dla pracowników wiążą się z ponoszeniem dość dużych kosztów przez naszą spółkę. Jednak w naszej ocenie jest to dobra inwestycja, ponieważ dzięki temu wiemy, że nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni i posiadają umiejętności, które mogą wykorzystać w codziennej pracy.

Artykuł powstał przy współpracy z http://dzwignice.pl/suwnice/

Dodaj komentarz