Edukacja

Rybaczki – hit czy kit?

pexels-photo-129936Rybaczki to taki model spodni, który przez to, że nie był odpowiednio dopierany, szybko wywędrował do lamusa. Moda ma jednak tendencję do tego, aby się wracać. Tak jest i w tym przypadku. Do łask wracają spodnie o długości 3/4 i 7/8. Jak je nosić, z czym komponować i jakie mają zalety?

Jak nosić rybaczki?

Mylnym jest twierdzenie, że rybaczki skracają nogi i całą sylwetkę, bowiem dobrze dobrane inne elementy stroju sprawiają, że rybaczki wyglądają nienagannie. Jednak w ich przypadku nie jest trudno o modową wpadkę, dlatego w tym artykule doradzamy, jak nosić rybaczki. Nie tylko niskie i krępe kobiety mogą narazić się na optyczne skrócenie nóg. Źle dobrane elementy garderoby sprawiają, ze rybaczki nawet u wysokich kobiet zaburzają proporcję sylwetki. Zacznijmy więc od tego, jakie bluzki dopierać do spodni 3/4. Przede wszystkim należy unikać elementów oraz dodatków z poziomymi liniami, które odcinają sylwetkę i ją skracają. Chociaż wysokie kobiety o długich nogach mogą pozwolić sobie na nieco więcej (długie żakiety, bluzki oversize czy płaskie buty) ta porada tyczy się także ich. Nie bez znaczenie pozostają także buty. Rybaczki https://heppin.com/szorty_rybaczki_spodnie_szorty_damskie_k-298_o-popularity_f-rodzaj–Rybaczki.htm są w stanie znacząco wydłużyć nogi, jednak dzieje się tak za sprawą odpowiednio dobranego obuwia. I tutaj z pomocą przychodzą klasyczne i niezawodne szpilki. Błyszczące szpilki w kolorze beżu lub nude świetnie wydłużają sylwetę i będą dobrze komponować się z każdym rodzajem krótszych spodni. Do rybaczek pasują również koturny oraz espadryle na platformach.

Coś dla stóp

Kolejnym must have tego sezonu są klapki – kolejny odzieżowy element, który dostarcza nam wielu stylistycznych dylematów. Źle dobrane klapki damskiehttps://heppin.com/sandaly_i_klapki_buty_damskie_k-188.htm mogą bowiem prowadzić do różnych wpadek. Najmodniejsze są bowiem płaskie klapki. Te jednak posiadają magiczną moc optycznego skracania nóg, dlatego też warto wiedzieć do czego je zakładać. Świetnie jednak będą komponować się z sukienkami typu maxi oraz z jeansami o nieco szerszych nogawkach. Ważne jest jednak, aby spodnie czy sukienka kończyły się około 2 cm nad kostką. Jest to najważniejszy warunek – kostka musi być widoczna! To bowiem wydłuża nogi, a dobrane go tego płaskie klapki nie skrócą ich. Warto także pamiętać, że klapki dobrze wyglądają przede wszystkim do przykrótkich spodni i białych koszul. Gdy decydujesz się na kolorowe obuwie należy pamiętać, że świetnie skomponuje się ono z czernią.

Dodaj komentarz