Odpoczynek w święta? To możliwe! Spędź rodzinne święta w górach

Święta Bożego Narodzenia kojarzą Ci się z miłym, rodzinnym czasem, ale również z godzinami spędzonymi na gotowaniu i sprzątaniu? W tym roku możesz skupić się jedynie na świątecznym wypoczynku i przeżyć ten magiczny okres w przepięknej górskiej scenerii!

Boże Narodzenie poza domem coraz popularniejsze

Chociaż najczęściej Boże Narodzenie spędzamy w domach, to jednak w ostatnich latach można zauważyć wyraźny wzrost popularności wyjazdów świątecznych.

Święta poza domem to nie tylko dobry sposób, aby zrelaksować się i naładować wewnętrzne akumulatory, ale również miło spędzić czas bez poświęcania go na przedświąteczną krzątaninę. Z takich wyjazdów korzystają wówczas całe rodziny – nie tylko rodzice z dziećmi, ale również z dziadkami, rodzeństwem, więc to kapitalny wybór wtedy, gdy w gwiazdkowych spotkaniach uczestniczy wiele osób.

Największym powodzeniem cieszą się gotowe oferty przygotowane przez obiekty noclegowe. Wyjazd może być wtedy połączony z uroczystą wigilijną wieczerzą oraz innymi atrakcjami, na przykład koncertem kolęd, spotkaniem dla dzieci ze świętym Mikołajem, kuligiem z pochodniami. Dzięki temu można zapomnieć o czasochłonnych obowiązkach i skoncentrować się na relaksie w gronie najbliższych.

Rodzinne święta w górach. Gdzie wyjechać?

Góry to idealna sceneria do spędzenia rodzinnych świąt. Malownicze widoki szczytów, zapach iglastego lasu, skrzący się pod stopami śnieg oraz mnóstwo górskich atrakcji to gwarancja udanego wypoczynku. Takie Boże Narodzenie stanowi nie tylko doskonałą propozycję dla fanów szusowania po śniegu na nartach i snowboardzie oraz spacerów górskimi szlakami, ale również dla każdego, kto pragnie poczuć prawdziwą świąteczną atmosferę w tradycyjnym stylu.

Najczęściej na wyjazd na Boże Narodzenie wybierane są wtedy obiekty noclegowe, które mogą zapewnić nie tylko maksymalny komfort wypoczynku, lecz również pełną ofertę wraz z wigilijną kolacją oraz dodatkowymi atrakcjami.

Taką propozycję przygotował dla swoich gości Hotel Czarny Potok z Krynicy-Zdroju. Tegoroczna oferta obejmuje 3 noclegi z wyżywieniem oraz uroczystą kolację wigilijną, wizytę świętego Mikołaja, a także świąteczny koncert kolęd z gwiazdą wieczoru – Mateuszem Ziółko. Na gości czekają też zabiegi Spa, basen, kręgielnia, sala zabaw dla dzieci. Z pełną gamą atrakcji przygotowanych na ten świąteczny czas w Hotelu Czarny Potok można zapoznać się na stronie https://www.hotelczarnypotok.pl/oferty-specjalne/poznaj-oferty/magiczne-boze-narodzenie-w-czarnym-potoku.

Warto wykonać rezerwację już teraz

Rosnące zainteresowanie świętami w górach powoduje, że nie warto zwlekać ze swoją rezerwacją. Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona, dlatego najlepiej nie odkładać decyzji na później, ponieważ może okazać się, że zajęte zostaną wszystkie wolne pokoje. W popularnych obiektach rezerwacje prowadzone są nawet na rok do przodu, ale wolne miejsca nierzadko można znaleźć także w listopadzie i grudniu.

Wyjazd na Boże Narodzenie w góry może być więc wspaniałym pomysłem dla całej rodziny, by spędzić ten czas we wspólnym gronie na radosnym świętowaniu – bez krzątaniny i stresu.