Dom

Nowa ekspozycja w salonie Heban

Jeśli marzysz o nastrojowej, ekskluzywnej sypialni warto wybrać się do salonu Heban, gdzie od niedawna można podziwiać jedną z najnowszych propozycji włoskiej firmy Cantori.

Cantori to jedna z najważniejszych marek w ofercie Heban. Ta włoska firma, świętująca w tym roku 40-lecie działalności znana jest przede wszystkim jako producent luksusowych mebli do sypialni, ale także mebli salonowych, oświetlenia, sof, foteli, krzeseł. Styl Cantori jest niepowtarzalny: luksusowy, elegancki, nie stroniący od dekoracyjnych detali, romantyczny i bardzo kobiecy. Sypialnia Elvis to jedna z jej najnowszych propozycji, która swoją premierę miała na ubiegłorocznych targach meblowych w Mediolanie. To nowoczesne w formie, tapicerowane łóżko wyróżnia się zaokrąglonymi krawędziami i opływową formą, która budzi nieodparte skojarzenia z wygodą i spokojnym snem. Wysokie wezgłowie i rama łóżka są tapicerowane – pokrowiec ramy jest wymienny. Łóżko dostępne jest w dwóch rozmiarach – o szerokości 160 i 180 cm, ale na życzenie klienta możliwe jest także zamówienie rozmiarów niestandardowych. Linię uzupełniają szafki nocne.

Najnowszą propozycję Cantori można obejrzeć na ekspozycji w salonie meblowym Heban – jej utrzymana w tonacji fioletu aranżacja jest niemal wiernym odtworzeniem tej prezentowanej podczas mediolańskich targów. Wnętrze oświetlone niebanalnie dwoma wiszącymi nisko lampami Sofia, również pochodzącymi z oferty Cantori. W centralnym miejscu znajduje się oczywiście łoże Elvis wraz z szafkami nocnymi, a towarzyszą mu elegancka toaletka, duże ścienne lustro, fotel bujany i biblioteczka o ażurowej konstrukcji. Efektowną całość dopełnia puszysty dywan i starannie dobrane dekoracyjne bibeloty. Ta aranżacja jest bardzo nastrojowa – oddaje klimat intymnego, a zarazem bardzo eleganckiego wnętrza.

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli

Ul. Trakt Brzeski 73, 05-077 Warszawa (Wesoła)

www.galeria.heban.pl

Dodaj komentarz