Dom

Muppetshop – design dla całej rodziny

Muppetshop to oferta starannie wyselekcjonowanych marek i produktów, które pozwalają wykreować rodzinną przestrzeń osobom ceniącym dobry design i zawsze młodym – wiekiem i duchem. Od niemowlęcej wyprawki, poprzez wyposażenie dziecięcych i młodzieżowych pokoi, aż po designerskie akcesoria, dodatki i prezenty – wszystko to znajdziemy w tym kultowym miejscu na rodzinnej mapie Warszawy.

Twórcy Muppetshop żywią głębokie przekonanie, że dobre wzornictwo powinno nam towarzyszyć od najmłodszych lat, bo już wtedy kształtują się nasze estetyczne upodobania. Ich zdaniem otoczenie, w którym wychowują się i dorastają dzieci oraz przedmioty, którymi są otaczane, mają duże znaczenie dla ich rozwoju, budują ich poczucie stylu oraz zamiłowanie do dobrego designu. Dlatego w Muppetshop szczególną uwagę zwraca się nie tylko na jakość
i funkcjonalność, ale także na estetykę oferowanych produktów. Mają tchnąć pozytywną energię i wywoływać uśmiech na twarzy. To przedmioty, które rozpoczynając swoje życie w dziecięcym pokoju mogą towarzyszyć swoim właścicielom przez długie lata i doskonale odnaleźć się również w pierwszym własnym mieszkaniu.

W szerokim asortymencie Muppetshop znajdują się znane światowe marki adresujące swoją ofertę do dzieci oraz dorosłych. Na wiele z nich firma ma wyłączność na polskim rynku: to m. in. Quax, Kidsmill oraz Chispum.

Twórcy salonu systematycznie rozbudowują gamę dostępnych produktów, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów. W Muppetshop można znaleźć cenioną przez wielbicieli skandynawskiego wzornictwa w każdym wieku markę Ferm Living, czy też francuskiego producenta subtelnego designu Petite Friture. Tutaj świetnie odnajdują się lampy Brokis, Eno Studio, Fatboy oraz ikony designu Jielde czy Gubi.

W kategorii designerskich akcesoriów, zabawek, czy też marek modowych odnajdziemy takich producentów jak: Nailmatic (lakiery do paznokci dla dzieci), ubiegłoroczna nowość i absolutny hit, Collegien (kultowe francuskie kapcie z oddychającą podeszwą), Repetto (francuskie stroje baletowe), Maileg (vintage’owe króliczki, myszki i inne czarujące zwierzątka), zabawki Janod, Londji i wiele innych starannie wyselekcjonowanych przedmiotów.

Muppetshop stawia nie tylko na wyjątkowe produkty, ale także na najwyższej jakości obsługę klienta. Spodziewający się dziecka rodzice mogą liczyć na pomoc i doradztwo w skompletowaniu wyprawki i urządzeniu pokoju dziecka. Dzięki firmowej Autorskiej Liście Wyprawkowej nie sposób zapomnieć o przedmiotach, które przydadzą się przyszłym rodzicom i ich dziecku. Nic dziwnego, że Muppetshop wybrało wiele znanych i sławnych mam – m. in. Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Dorota Gardias, czy Anna Czartoryska.

Salon proponuje też usługi projektowania wnętrz – ciekawych, bezpiecznych, wspierających rozwój dziecka i „rosnących” wraz z nim, zarówno funkcjonalnie jak i estetycznie. Architekci chcący stworzyć wyjątkowe pokoje dziecięce i młodzieżowe na pewno znajdą tu wszystko, co może być niezbędne do ich wyposażenia i aranżacji. Muppetshop oferuje projektantom i architektom atrakcyjne warunki współpracy oraz pełne wsparcie przy przygotowaniu projektu. Firma oprócz swojego głównego salonu w Warszawie, ma też showspace w przestrzeniach Forum Designu w Krakowie.

Wszystkich zainteresowanych oferta i usługami Muppetshop zapraszamy na www.muppetshop.eu – nowy rozbudowany serwis internetowy.

Dodaj komentarz