Jak przygotować skórę na wiosnę?

pool-690034_960_720Chcesz cieszyć się piękną i opaloną skórą nawet teraz? Zobacz jakie to proste!

Wiosna już prawie wkroczyła do naszych drzwi. Mimo tego, że to kalendarzowej zmiany pór roku zostało jeszcze odrobinę czasu, to już możemy zaobserwować pierwsze oznaki słońca roślin i pąków na drzewach. Po zimie, wszystkie rośliny regenerują się na słońcu i potrzebują zdecydowanie więcej składników mineralnych i wody, by rozkwitnąć i wydać owoce, kwiaty czy nowe gałęzie.

Nasza skóra także potrzebuje takiej wiosennej odnowy i odpowiedniej pielęgnacji. O czym mowa? Przede wszystkim o opalaniu! Po zimnej porze roku ciało jest suche, blade i bardzo zmęczone. Co zrobić, by przywrócić mu blask i piękno? Możesz wykonać peeling, który złuszczy martwy naskórek, kupić balsam lub emulsję regenerującą albo udać się na zabieg opalania natryskowego, który szybko, łatwo i przyjemnie przywróci twojej skórze nowy, piękny, zniewalający wygląd i naturalną, świeżą opaleniznę.

Na czym polega zabieg opalanie natryskowego?

Opalanie natryskowe. to taka forma opalenizny która jest rozprowadzana na skórze za pomocą aplikatora SunFX. To bardzo bezpieczna metoda podkreślania karnacji swojego ciała. Dlaczego? Wystawianie ciała na promieniowanie UV na dworze czy też w solarium, to de facto bardzo ryzykowne przedsięwzięcie, ponieważ długotrwałe przebywanie i wystawianie się na promieniowanie ultrafioletowe (UV), może doprowadzić do pojawienia się nowotworu skóry. Poza tym, wiele pań wybiera opalanie natryskowe również ze względu na niską ceną i szybkie efekty.

Co musimy zrobić przed zabiegiem? 

Przed zabiegiem wykonujemy dokładny peeling ciała, ale taki peeling, który zbytnio nie natłuści naszej skóry. Jeżeli chcemy się wydepilować, to możemy to zrobić nie później, niż na 2 dni przed opalaniem natryskowym. W dzień opalania, zakładamy ciemną i luźną bieliznę. A jakie mogą być przeciwskazania do zabiegu opalania natryskowego?

Jedyne, to te, kiedy cierpimy na nadmierna potliwość. Wtedy występuje ryzyko, że opalenizna nie pojawi się lub bardzo szybko zniknie. A gdzie udać się na opalanie natryskowe?  Tutaj, sprawdzisz gdzie możesz ufundować sobie zabieg opalania natryskowego: http://opalanie-natryskowe.com/.

Dodaj komentarz