EdukacjaPolecanePorady

Czy manicure hybrydowy jest bezpieczny?

5829c2221d5ddModa na manicure hybrydowy trwa w najlepsze. Czy warto go wypróbować? Czy jest bezpieczny?

Warto spróbować tego rodzaju manicure chociażby dlatego, że jest on trwały i naprawdę mało inwazyjny. Wykonując go w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, będziemy pewne, że został zrobiony fachowo. Dlaczego hybryda jest tak modna?

Dobry manicure to kwintesencja piękna

Oprócz pięknych włosów, lśniącej cery, eleganckiego makijażu i modnej stylizacji, zależy nam również na wyglądzie naszych dłoni i paznokci. Najczęściej malujemy je w domowym zaciszu, używając różnych lakierów, baz i utwardzaczy. Jednak po dwóch czy trzech dniach, musimy ponawiać tę czynność i tak oto zamiast pięknych paznokci mamy żmudną pracę, której nie widać końca. Jak zatem zyskać czas i wykonać dobry manicure na swoich paznokciach?

Hybrydowy manicure – nowa era stylizacji paznokci

Manicure hybrydowy to jeden z najpopularniejszych sposób stylizacji paznokci. Wszyscy wokół zachwycają się pięknymi dłońmi po takim zabiegu i z dumą prezentują swoje pazurki. W związku z tym wiele osób zastanawia się, czy taka forma malowania paznokci jest bezpieczna? Czy hybryda nie zepsuje płytki podobnie jak gel czy sztuczne tipsy, które niszczą paznokcie i sprawiają, że są kruche?

Hybryda jest najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o upiększający zabieg na paznokciach. Nakłada się ją cienką warstwą, podobnie jak zwykły lakier i nie trzeba piłować płytki, by ją zastosować. Zdejmowanie hybrydy jest bezbolesne i trwa tylko kilka minut. Jeżeli chcesz ją usunąć wystarczy jedynie użyć specjalnego płynu z acetonem. Przed wykonaniem takiego zabiegu, możesz odżywić swoje paznokcie na przykład światłoutwardzalną terapią, która je wzmocni i doda im blasku.

Dlaczego warto postawić na hybrydowy manicure?

Dobry manicure musi trzymać się długo i przede wszystkim nie niszczyć naszych paznokci. Właśnie w ten sposób działają lakiery hybrydowe. Wykonując stylizację paznokci tym sposobem, zyskujesz piękny i długotrwały manikiur bez nerwów i straconego czasu. Jeżeli nie wiesz gdzie znaleźć profesjonalny i przede wszystkim, bezpieczny salon kosmetyczny to zerknij tutaj: www.dobrymanicure.pl.

Dodaj komentarz