PodróżePorady

Bezstresowy wyjazd na ferie dzięki taksówce

Nieważne, czy wybierasz się na rodzinne ferie w góry, urlop z daleka od ujemnych temperatur, czy w podróż biznesową – zarezerwowana z wyprzedzeniem taksówka jest rozwiązaniem, które ułatwi zaplanowanie wyjazdu.

Ferie zimowe to idealny czas na długo wyczekiwany urlop. Ważne jest, aby skrupulatnie przygotować się do wyjazdu, co pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek. Warto wziąć pod uwagę m.in. transfer na lotnisko oraz powrót z urlopu, aby zminimalizować ryzyko stresujących, niespodziewanych sytuacji. Rozwiązaniem jest w tym przypadku zamówienie taksówki z wyprzedzeniem.

We współpracy z touroperatorami ofertę taką przygotowała Wawa Taxi. „Podroż zaczyna się od momentu zamknięcia drzwi na klucz, a kończy, gdy ponownie przekraczamy próg. Chcemy zadbać o komfort naszych Klientów i z myślą o ich udanym, bezstresowym wypoczynku stworzyliśmy usługę »Obsługa Klientów w podróży«” – komentuje Agata Wieczorek, Dyrektor Strategiczny Wawa Taxi.

Propozycja warszawskiej korporacji taksówkarskiej polega na zaplanowaniu dojazdu na lotnisko oraz odbiór podróżnych po powrocie z urlopu, bez konieczności zamawiania taksówki w ostatniej chwili. Klient udostępnia korporacji przed wylotem terminarz wyjazdu, a zadaniem firmy wraz z biurem podróży jest zaplanowanie jego transferów, czyli zawiezienie w odpowiednim czasie na lotnisko i podstawienie taksówki przed przylotem samolotu. Przed przyjazdem kierowcy, korporacja sprawdza, czy dany lot nie ma opóźnień, a jeśli tak, to na podstawie danych z lotniska koryguje godzinę odbioru Klienta.

„Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty usługę związaną z planowaniem podróży. »Obsługa Klientów w podróży« to rozwiązanie, które nie jest dedykowane tylko dla klientów biznesowych – korzystają z niego również osoby prywatne, które chcą zadbać o komfortowy, bezstresowy urlop” – wyjaśnia Agata Wieczorek.

„Obsługę Klientów w podróży” mogą zarezerwować zarówno osoby, które zwrócą się bezpośrednio do korporacji i przedstawią swój plan wyjazdu, jak i Klienci, którzy korzystają z propozycji biur podróży współpracujących ze stołeczną korporacją taksówkarską.

Dodaj komentarz