Kuracja dla matki i córki

pexels-photo-669007Jesteś matką dorosłej już córki i masz z nią świetny kontakt? Myślisz o rzeczach, które tworzą między Wami barierę i pragniesz nadrabiać to budowaniem więzi na różnych podłożach? Wspólna dieta, wypad do spa, czy kuracja z dziedziny medycyny naturalnej mogą Was połączyć!

Wspólna pasja – przez zdrowie do piękna

Nie jesteście fanami tony makijażu na twarzy, a zamiast chipsów, wybieracie sałatkę z kaszy jaglanej? Jesteście entuzjastkami dbania o to, co wewnątrz i na zewnątrz? Z pewnością słyszałyście o medycynie naturalnej oraz należącej do tej kategorii hirudoterapii. Leczenie pijawkami to świetny sposób na poprawę ukrwienia i kondycji skóry. Jeśli u Ciebie widać już żylaki, a na ciele Twojej córki pojawiają się pajączki, prawdopodobnie macie te same tendencje do problemów z krążeniem. Wykorzystajcie wspólną pasję i zadbajcie o zdrowie oraz wygląd.

Sposób na zatrzymanie czasu

Byłoby świetnie gdyby Twoja córka podpatrzyła, jak dbasz o piękny wygląd. Dzięki temu, w naturalny sposób odziedziczy zainteresowanie tematem zdrowia i świetnej kondycji. Z pewnością, gdy córka zacznie zbliżać się do magicznej 30-ki, zacznie dostrzegać pierwsze oznaki starzenia. Pięknie wyglądająca i dobrze funkcjonująca matka będzie dla niej wsparciem, ale i wzorem do naśladowania. Jeśli już jako młoda osoba, Twoja córka będzie się interesować kwestią „zatrzymania czasu”, bardzo możliwe, że w Twoim wieku będzie wyglądać równie dobrze, a może nawet lepiej niż Ty.

Bo dieta to styl życia

Słyszałaś o dietach cud, przez które kobiety traciły zdrowie i kondycję? Jesteś przeciwniczką takich zachowań? Świetnie! Jedna chociaż dbasz o dostarczenie organizmowi niezbędnych mikroelementów, może się zdarzyć, że napotkasz na problemy związane z obciążeniem genetycznym. Problemy z krążeniem mogą wystąpić nawet u szczupłych osób, dbających o zdrowe odżywianie. Z tego powodu warto zainteresować się tematem hirudoterapii. Jeśli odpowiednio wcześnie przekonasz do niej swoją córkę, pomożesz jej uniknąć problemów, przez które sama musiałaś przechodzić.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.